Erbjudanden
Ta del av alla våra erbjudanden nedan! Erbjudandena går inte att kombinera med andra erbjudanden. Du kan följa våra nyhetsbrev för att hänga med på våra behandlings- och produkterbjudande som kommer varje månad!
60 min
Hydramemory Ice Spoons
Nu 772 kr
(ordinarie pris 965 kr)
Uppfräschande aktiv behandling som ger återfuktning, lyster och jämn hudton. Med mjölksyra för omedelbar exfoliering och lyster, tillsammans med hyaluronsyra som ger omedelbar återfuktning och plumpad hud. Vi använder oss även av kylande Icespoons som har en uppstramande & dränerande effekt.
Gäller t.o.m 25/8 och kan ej kombineras med andra erbjudanden.
Nyhet från Medik8
Total Moisture Daily Cleansing Gel
Rengör, återfuktar och ger huden en fräsch start – varje dag. Den silkeslena rengöringsgelen avlägsnar effektivt makeup, SPF och orenheter samtidigt som den hjälper huden att bevara sin naturliga fuktbalans.
Resultatet? En ren, mjuk och återfuktad hud med en behaglig känsla – aldrig stram, bara fylld med lyster. Det perfekta första steget till en hud som känns lika bra som den ser ut.
Maximal Glow!
Hydramemory Depuffing Eye-kit
Den återfuktande Depuffing Eye Cream ger långvarig fuktmedan silikonögonpatcherna maximerar effekten av cremen och fulländar ritualen med en svalkande käsla och extra lyster.
Perfekta Gym-kitet
Lyxig återhämtning
Återfukta och revitalisera kropp och hår med tre resevänliga produkter, i en stilren necessär.
Prisvärt kit!
Essential Double Size kit
Ett rengöringskit med populära Essential Face Wash och Essential Scrub! Nu 870 kr (ord. pris 1740 kr)
Rengöringen passar alla hudtyper, även känslig hud.
Sola säkert!
20% rabatt på solskydd från Bioline
Skydda huden utan att kompromissa med känslan. Sundefense från Bioline kombinerar högt solskydd med vårdande ingredienser som hjälper huden att bevara sin fukt och lyster.
Gäller t.o.m 25/8 och kan ej kombineras med andra erbjudanden. Gäller så långt lagret räcker.